video

Proč a jak může prodejní video 5x znásobit výsledky vašeho podnikání?

Proč a jak může prodejní video 5x znásobit výsledky vašeho podnikání?

Podnikatel podniká kroky a hledá takové cesty, které mu pomohou zastabilizovat firmu, rozšířit podnikatelské aktivity a především ZVĚTŠÍ zisky. Je to neustálý proces hledání cest – jak si ušetřit čas, minimalizovat náklady, zautomatizovat procesy. Jak zefektivnit práci a zajistit vyšší příjmy. Čtete raději texty, nebo sledujete videa? Co je pohodlnější? Co je názornější? Pochopit lépe a rychleji produkt či službu z videa nebo textu? I Vaši zákazníci mají raději video než psaný text.

Použít video znamená zviditelnit se tam, kde je Váš zákazník!

Někteří už objevili sílu a nastupující trend videomarketingu. A teď hledají cesty, jak toho využít ve svůj prospěch. Svěřit se do rukou odborníků – nebo zkoušet a hledat cesty „zdarma“ (které je však mohou – a nemusejí – stát mnohem více času)?

Ať chcete nebo ne, video je nástroj pro navázání vztahu se zákazníkem.

Kde je však ta hranice, kdy je lepší svěřit video odborníkům a kdy jsem schopen video natočit sám? Co je třeba si uvědomit v první řadě?
Více →

Proč prodejně nejúspěšnější weby obsahují kvalitní videa a jak prodejní video jednoduše vyrobit?

Proč video prodává a čím je tak zajímavé? Je to otázkou psychologie a vnímání. Video je na internetu nejpřirozenější médium, které je smyslovému vnímání člověka nejbližší. A také „respektuje“ lidskou pohodlnost, lenost i hravost a zábavu. Lidé už prostě neradi čtou. Raději si pustí video, protože očním kontaktem nemusejí držet neustálou pozornost jako při čtení textu.

Když chcete něco přes internet koupit, obvykle si to chcete pořádně prohlédnout. Díky videu můžete získat mnohem více zákazníků. Video se snadno sdílí, lze do něj umístit potřebné informace. Doslova se tak nabízí cesta, jak i VY můžete získat důvěru potencionálního zákazníka. Cesta k získání jeho kontaktu, abyste s ním mohli nadále komunikovat.

Video boří bariéry díky sociální odezvě a budování vztahu
OBCHODNÍK – ZÁKAZNÍK

Více →

Video jako narozeninový dárek…

V létě 2013, v těch největších vedrech, jsme natáčeli videa v mateřských školkách pro projekt „Ideální svět“ a pro školky samé. Když jsme pak na zahradě probírali videa a plány na další den, můj kamarád a profík v jedné osobě,  natočil materiál, o kterém jsem neměl tušení. Když mi za pár dní poslal Šáfa k narozeninám video, několikrát a stále dokola jsem si ho přehrával. Tušíte proč? A o tom to je… Šáfo, DÍKY!