„Když se bude mít dobře můj soused, budu se mít dobře také já.“  „Přej a bude Ti přáno!“ Jsem vděčný za to, co mám, což ovšem neznamená, že tím to končí – a zdaleka nejde jen o majetek, protože peníze jsou jen prostředkem, jak udržovat zázemí a stabilitu, ovšem nevypovídají nic o stabilitě emoční a citové. Jsem šťastný a chci být ještě šťastnější 😀 Mám své SNY. Tisíce nápadů, které postupně realizuji. Mám svá PŘÁNÍ. Mám své VIZE. A mám přátele, s nimiž je sdílím a s nimiž sdílím i svůj život. Vidím cíle a cestu. Hledám řešení typu výhra – výhra. Mnohdy nacházím synergii tam, kde ji ostatní vůbec nečekají…

Neptejte se, zda děláte věci správně, protože cokoliv děláte a čím se zabýváte děláte nejlépe, jak umíte. Ptejte se sami sebe, zda děláte správné věci!

Dělám věci, které mnozí nechápou. No a co?! 😀 Důležité je, že těm, kteří pochopili, pomohlo. A mnozí to ocenili. A teď ve vší skromnosti trochu chlubení 🙂 Jsem autorem kompletní členské sekce, automatizačních procesů i grafiky a designu programu Dragana Vujoviče Vítězná mysl. V jeho kurzech se naučíte více využívat nevyužitých kapacit mozku. A bylo to vůbec poprvé v historii, kdy světlo světa spatřil takový online vzdělávací program.

S Olinkou Strnadovou a Davidem Strnadem a celým naším týmem – pomáhám lidem vybudovat jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to kde jsme dnes, musí nás přimět k tomu pracovat na sobě. Mnohé z vás mohou inspirovat INSPIRACE.olgastrnadova.cz.

Sen je tím klíčem změny a růstu. Proto vznikla Škola seznamování, kde učíme lidi rozšiřovat sféru vlivubudovat vztahy. Vzniklo mnoho knih, ale tou první veledůležitou byl video eBook „Seznámit se je snadné aneb Udělejte si z lidí přátele(můžete si jej stáhnout úplně zdarma – berte to jako dárek), který je provázaný s programem Seznámit se je snadné, kde učíme lidi, jak důležité je vytváření a budování vztahů v každodenním životě a jak na to.

Tvořím. Neustále něco tvořím. Dělám grafiku, design, copywriting, programuji, řešíme mezisystémové komunikace a automatizace, sázím knihy a taky píšu 🙂

Vytváříme Elite CHOICE Affiliate Programs, kde si lidé mohou vydělávat na internetu, i když ještě nemají vlastní produkt. Významnou měrou jsem se podílel na mnoha úspěšných internetových projektech. Jsem vizuálním tvůrcem několika knih a Sponzorovací proces od A do Z se brzy stane bestselerem. Kdyby Vás zajímalo, jak se „zbavit konkurence“, rozhodně se zúčastněte tohoto workshopu: Prezentujte jako Ámos.

No a občas se mě někdo ptá, co moje rodina – pak věřte, že mláďátka, láska a přátelé jsou těmi úplně nejbáječnějšími kořeními života 😉 S dětmi, kromě vší zábavy, rozjíždíme projekt Nepečené dorty.

Mapa

 

Váš názor mě zajímá: