Michal Dušek

tvořím vizualizace 3d

3D Mockupy: vizualizace knih, pracovních sešitů, e-booků, boxů…

3D objekty pro prezentaci výrobku

  • než vydáte publikaci
  • když chcete prezentovat své dílo hezky
  • kvalita pro velkoformátový tisk i rollupy
  • navrhuji také obálky knih

Probereme spolu možnosti, co potřebujete vytvořit – standardně tvořím vizualizace 3d knih, sešitů, bloků, vizitek, hrníčků, mobily, tablety, monitory, notebooky, cd, platební karty ve vybraných úhlech pohledu.

Získáte .PNG soubory s transparentním pozadím ve vysokém rozlišení (od 1500 do 6000 px max. rozměru obrázku) použitelné také pro velkoformátový tisk. Vizualizaci mohu doplnit o vhodné pozadí, přizpůsobit velikost a formát obrázku tak, abyste jej mohli okamžitě použít na svém webu nebo propagačních materiálech.

3D vizualizace objektu
300 - 7.000 Kč/pohled na objekt
Dodáte-li v dostatečné kvalitě 2D návrhy obálek, potisků, textur a jiných povrchů (např. obálka knihy, potisk hrníčku apod.), které mají být převedeny do výsledné vizualizace, urychlíte tím celkové zpracování a dodaný výsledek.

3D vizualizace knih

Vytvořeno včetně kompletního návrhu obálek a jednotné značky.

Vaše skutečné já
Seznamování pro introverty
Sborník 50 interaktivních technik
Najdi si svůj maják

3D vizualizace hrníčků

Vytvořeno včetně kompletního návrhu potisku v rámci budování brandu a zábavy „Nepečené dorty s Matějem a Zuzankou“

3D vizualizace knih

  • Znaková řeč pro psy – obálka dodána.
  • Sponzorovací proces – vytvořeno včetně kompletního návrhu obálky.
  • Světelná poselství z Plejád 2 – obálka dodána

3D vizualizace pořadačů

Pořadače jsem vytvořil jako vizualizace hlavní „složky“ pro kurzy. Grafické návrhy zároveň sloužily jako podklady pro výrobu pořadačů pro studenty kurzů. Vše v rámci jednotného vizuálního stylu značky.

3D pracovní sešity

Vizuální podoba pro on-line ztvárnění pracovních listů ke kurzům.

Ukázka komplexního zpracování

Vizuální podoba pro on-line ztvárnění pracovních listů, sešitů, knih, ukázek kurzů na monitorech, ztvárnění CD ke kurzům.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Ondřej Průcha

kouč

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Někdo...

někdo

Michal pro mě vytvořil několik ztvárnění knih pro lepší prezentaci, včetně třeba vizualizace knihy „Světelná poselství z Plejád“. Taková ukázka je mnohem lepší a poutavější pro zákazníky než jen obyčejné plácnutí fotky obálky knihy.

Jiří Alman

nakladatel

Napište mi

15 + 6 =

Pin It on Pinterest

Sdílej

Dej o tom vědět přátelům