Hrdinové všedních dní

Autor Michal Dušek

19. 7. 2020

Autor Michal Dušek

19. 7. 2020

S intuicí je život snazší. Táhnout k sobě! učí Nina Młynarczyková, hrdinka všedních dní

Jak je to se sebeláskou a proč potlačujeme svoji sebehodnotu? Jak být sám/sama sebou? Co se může stát, když se začneme řídit svojí intuicí? Čím nám prospívá správné dýchání a jak poznat dobrého kouče? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky objevíte v rozhovoru s Ninou Młynarczykovou, čarodějkou a průvodkyní plným potenciálem.

Nina vrací lidi zpět na svoji vlastní cestu a učí je narovnat se ve své síle. Aby byli šťastní a spokojení, musí táhnout zpátky k sobě. Odpovědi hledejte ve svém středu, svém vnitřním hlasu, své intuici. 

Nina pomáhá nejenom ženám podnikatelkám koncentrovat pozornost, soustředit se na věci důležité. Vede lidi prostřednictvím konzultací, kurzů i meditací. Své zákazníky si před osobními konzultacemi a koučinkem vyzpovídá, aby obě strany zjistily, že jsou v souladu. Je autorkou několika kurzů, včetně online prostředí.

Odkazy na související weby:

  • Facebook (nejrychlejší aktuality) Skrytá Bohyně v nás:
  • Facebook Sebeláska pro muže:
  • Skrytá Bohyně v nás:

#hrdinovevsednichdni #michaldusek #ninamlynarczykova #skrytabohynevnas #sebelaska #sebelaskavsouvislostech

Slyšte, slyšte…

Poslechněte si tento díl podcastu Hrdinové všedních dní:
Spotify

Spotify

Apple podcast

Apple podcast

Google Podcasts

Google Podcasts

O autorovi: Michal Dušek

Konzultuji s lidmi jejich záměry pro propojení reálného a on-line světa. A následně vše realizujeme. Také tvořím podcast kanál „Hrdinové všedních dní“ a svoji specialitu - audiočlánky. Pomáhám lidem s tvorbou vlastních podcast kanálů, blogery učím převádět jejich obsah na podcast a zvyšovat svůj dosah. Mám za sebou přes 25 let praxe s tvorbou webů, logotypů, grafikou, sazbou a DTP, kódováním, copywrightingem, marketingem, 18 let s fotografií, výrobou virtuálních prohlídek, programováním, 9 let zkušeností s tvorbou videí. Desítky velmi úspěšných (a pár neúspěšných) projektů mé limity posouvají dál a dál. Více v mém příběhu. I díky tomu vidím věci v souvislostech. Své zkušenosti tak uplatňuji v individuálních konzultacích nebo školeních. Včasnou konzultací můžete ušetřit svůj čas i energii a nasměrovat se jinak a lépe. A úplně nejvíc ovšem miluju své děti s nimiž jsme v roce 2016 začali připravovat projekt Nepečené dorty a do kterého nám hodily vidle všemožná omezující opatření.
logo Hrdinové všedních dní

Další díly z podcastu Hrdinové všedních dní

Nejnovější příspěvky z Blogu…

Příběh Pravdy a Lži

Příběh Pravdy a Lži

Jednoho dne se potkala Lež s Pravdou. „Dobrý den.“ Řekla Lež. „Dobrý den.“ Odpověděla Pravda. „Nádherný den.“ Řekla Lež. A tak se Pravda rozhlédla, aby se podívala, jestli je to tak. Bylo. „Nádherný den.“ Řekla tedy Pravda. „Ještě krásnější je to jezero.“ Řekla Lež....

číst více
Co je to láska?

Co je to láska?

Jako dítě bych vám zřejmě odpověděl, že to je když dá táta mámě pusu nebo s námi tráví svůj čas, i když je stále v práci. Nebo když si s námi rodiče hrají. Jako puberťák bych vám řekl, že to je vnitřní pocit, kdy máte husí kůži, šimrání v břiše a ještě níž v momentě,...

číst více
Myšák, profilový obrázek

Přihlašte se k odběru Myšákovin

Informace e-mailem odesílám jednou až dvakrát měsíčně. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit. Využít můžete i častějí upozornění na novinky prostřednictvím svého prohlížeče (viz zvoneček v levém dolním rohu stránky).

Přihlášení proběhlo úspěšně. Čekejte potvrzovací e-mail.

Pin It on Pinterest