Podpořme se vzájemně, vyrosteme spolu #1 + Babybox výzva

Autor Michal Dušek

18. 3. 2020

Autor Michal Dušek

18. 3. 2020

Motivujeme, pomáháme, rosteme. Dejme šanci vyrůst. Přestože mnozí nemůžeme vykonávat své zaběhlé činnosti, získali jsme prostor naučit se něco nového. Nechme se inspirovat lidmi, kteří pomáhají druhým. Zapojme se do této výzvy s pomocí, pochopením i porozuměním.

Výzvu a rozhovory si poslechněte

podcast si můžete přehrát také na své oblíbené podcastové službě

Apple podcasts
Apple podcast
Spotify
Spotify
Google podcast
Google podcast

Média jsou přeplněná hrozbami a strachem. My pro vás máme motivaci a inspiraci. Spojili jsme se telefonicky s několika inspirativními osobnostmi.

Výzva: „Pomozme miminkům vyrůst – pomoc pro babyboxy“

Spojili jsme se s panem Ludvíkem Hessem, „babydědkem“, který požádal FLASHradio.online o pomoc. Nelehká situace v republice způsobila odliv větších dárců a mecenášů pro instalace babyboxů – nejvíc spěchá montáž a instalace babyboxu v Mělníku. Ale na řadě bude výměna i dalších a montáž nových ve městech Žďár nad Sázavou, Louny a Tachov. Po republice je 76 babyboxů a započala jejich postupná výměna, protože jako zařízení zastarávají.
Finanční dary posílejte na účet uvedený na stránkách: . Kontakty na Ludvíka Hesse naleznete tamtéž.

Sdílejte tuto výzvu. Poslechněte si tento díl podcastu na své oblíbené podcastové síti…

 

Pořádná porce motivace a inspirace v tomto dílu podcastu:

  • , on-line podnikatelka. Poslání: zjednodušit život podnikatelům, i těm začínajícím, v on-line prostoru. Inspirace zde:
  • , koučka pro komunikaci se psy. Poslání: zlepšit život psům a lidem teď a tady. Inspirace zde:
  • , networkerka a moderátorka. Poslání: spojování lidí, podnikatelů a budování vztahů. Inspirace zde:
  • , finanční poradce, vášnivý hráč a nadšenec do deskových her. Poslání: vztahy a zábava se dají spojit u stolu a deskovek. Inspirace v podcastu. Skupina . Herní on-line server deskových her:

A ještě poděkování

Tento podcast jsme nahráli 17. března 2020, kdy chodí lidé na ulici s rouškami kvůli hrozbě koronaviru. Děkujeme všem za projevy laskavosti a srdečnosti, které jsme zaznamenali nejenom na internetu. Jen si tak říkáme, zda se takovéto semknutí, ohleduplnost a vděčnost musí objevovat pouze v případě nějaké vážné hrozby a proč o takovýchto skutcích nepíší velká média pravidelně a často…

Podpořme se vzájemně, vyrosteme spolu…

O autorovi: Michal Dušek

Konzultuji s lidmi jejich záměry pro propojení reálného a on-line světa. A následně vše realizujeme. Také tvořím podcast kanál „Hrdinové všedních dní“ a svoji specialitu - audiočlánky. Pomáhám lidem s tvorbou vlastních podcast kanálů, blogery učím převádět jejich obsah na podcast a zvyšovat svůj dosah. Mám za sebou přes 25 let praxe s tvorbou webů, logotypů, grafikou, sazbou a DTP, kódováním, copywrightingem, marketingem, 18 let s fotografií, výrobou virtuálních prohlídek, programováním, 9 let zkušeností s tvorbou videí. Desítky velmi úspěšných (a pár neúspěšných) projektů mé limity posouvají dál a dál. Více v mém příběhu. I díky tomu vidím věci v souvislostech. Své zkušenosti tak uplatňuji v individuálních konzultacích nebo školeních. Včasnou konzultací můžete ušetřit svůj čas i energii a nasměrovat se jinak a lépe. A úplně nejvíc ovšem miluju své děti s nimiž jsme v roce 2016 začali připravovat projekt Nepečené dorty a do kterého nám hodily vidle všemožná omezující opatření.

Nejnovější příspěvky k mojí práci

Tvořím. Hledám a realizuji způsoby, jak provést firmy i jednotlivce útrapami a nástrahami on-line světů, propojuji jejich činnosti v reálném světě s tím, aby fungovali v synergii také on-line.

Pár ukázek z prací, které mne opravdu velmi bavily:

Můžete využít mých zkušeností. S internetem pracuji od doby, kdy v naší zemi ještě nebyl komerční internet 🙂
Michal Dušek

tvůrce webů, podcastů, kurzů, dětí a jiných úžasností 🙂

Myšák, profilový obrázek

Přihlašte se k odběru Myšákovin

Informace e-mailem odesílám jednou až dvakrát měsíčně. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit. Využít můžete i častějí upozornění na novinky prostřednictvím svého prohlížeče (viz zvoneček v levém dolním rohu stránky).

Přihlášení proběhlo úspěšně. Čekejte potvrzovací e-mail.

Pin It on Pinterest