Proč prodejně nejúspěšnější weby obsahují kvalitní videa a jak prodejní video jednoduše vyrobit?

Proč video prodává a čím je tak zajímavé? Je to otázkou psychologie a vnímání. Video je na internetu nejpřirozenější médium, které je smyslovému vnímání člověka nejbližší. A také “respektuje” lidskou pohodlnost, lenost i hravost a zábavu. Lidé už prostě neradi čtou. Raději si pustí video, protože očním kontaktem nemusejí držet neustálou pozornost jako při čtení textu.

Když chcete něco přes internet koupit, obvykle si to chcete pořádně prohlédnout. Díky videu můžete získat mnohem více zákazníků. Video se snadno sdílí, lze do něj umístit potřebné informace. Doslova se tak nabízí cesta, jak i VY můžete získat důvěru potencionálního zákazníka. Cesta k získání jeho kontaktu, abyste s ním mohli nadále komunikovat.

[themify_box style=”orange shadow” ]Video boří bariéry díky sociální odezvě a budování vztahu
OBCHODNÍK – ZÁKAZNÍK
[/themify_box]

Ale jak takové prodejní video natočit? Jak zvednout prodej ve firmě?

Vytvořili jsme program, jehož cílem je naučit podnikatele, jak pomocí videa maximálně zvýšit vlastní prodeje bez investic do drahé techniky. Učíme je dělat věci efektivně a jednoduše, bez komplikací.
Video klíč k úspěchu je zcela unikátní projekt, který jako úplně první na našem trhu řeší vzdělání v oblasti psychologie zákazníka a videomarketingu. Podle aktuálních průzkumů je právě videomarketing nejvíce požadovanou oblastí do které chtějí podnikatelé na našem trhu investovat. Z toho plyne obrovský potenciál tohoto projektu. Na českém a slovenském trhu je zhruba 100.000 podnikatelů a firem, kteří právě zvažují investici do videomarketingu. Ovšem na českém i slovenském internetu je k dispozici zoufale málo informací, které podnikatelům poskytnou konkrétní kroky jak vůbec s videem začít a jak díky videu zvýšit jejich prodeje.

Buďte mezi prvními!

Video klíč k úspěchu poskytuje podnikatelům kompletní návod, díky kterému jednoduše natočíte své první prodejní video.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *