Proč prodejně nejúspěšnější weby obsahují kvalitní videa a jak prodejní video jednoduše vyrobit?

Autor Michal Dušek

27. 4. 2014

Autor Michal Dušek

27. 4. 2014

Proč video prodává a čím je tak zajímavé? Je to otázkou psychologie a vnímání. Video je na internetu nejpřirozenější médium, které je smyslovému vnímání člověka nejbližší. A také „respektuje“ lidskou pohodlnost, lenost i hravost a zábavu. Lidé už prostě neradi čtou. Raději si pustí video, protože očním kontaktem nemusejí držet neustálou pozornost jako při čtení textu.

Když chcete něco přes internet koupit, obvykle si to chcete pořádně prohlédnout. Díky videu můžete získat mnohem více zákazníků. Video se snadno sdílí, lze do něj umístit potřebné informace. Doslova se tak nabízí cesta, jak i VY můžete získat důvěru potencionálního zákazníka. Cesta k získání jeho kontaktu, abyste s ním mohli nadále komunikovat.

[themify_box style=“orange shadow“ ]Video boří bariéry díky sociální odezvě a budování vztahu
OBCHODNÍK – ZÁKAZNÍK
[/themify_box]

Ale jak takové prodejní video natočit? Jak zvednout prodej ve firmě?

Vytvořili jsme program, jehož cílem je naučit podnikatele, jak pomocí videa maximálně zvýšit vlastní prodeje bez investic do drahé techniky. Učíme je dělat věci efektivně a jednoduše, bez komplikací.
je zcela unikátní projekt, který jako úplně první na našem trhu řeší vzdělání v oblasti psychologie zákazníka a videomarketingu. Podle aktuálních průzkumů je právě videomarketing nejvíce požadovanou oblastí do které chtějí podnikatelé na našem trhu investovat. Z toho plyne obrovský potenciál tohoto projektu. Na českém a slovenském trhu je zhruba 100.000 podnikatelů a firem, kteří právě zvažují investici do videomarketingu. Ovšem na českém i slovenském internetu je k dispozici zoufale málo informací, které podnikatelům poskytnou konkrétní kroky jak vůbec s videem začít a jak díky videu zvýšit jejich prodeje.

Buďte mezi prvními!

Video klíč k úspěchu poskytuje podnikatelům , díky kterému jednoduše natočíte své první prodejní video.

Články:

Michal Dušek

Tvořím podcast kanál „Hrdinové všedních dní“ a svoji specialitu - audiočlánky. Pomáhám lidem s tvorbou vlastních podcast kanálů, blogery učím převádět jejich obsah na podcast a zvyšovat svůj dosah. Mám za sebou přes 25 let praxe s tvorbou webů, logotypů, grafikou, sazbou a DTP, kódováním, copywrightingem, marketingem, 15 let s fotografií, výrobou virtuálních prohlídek, programováním, 7 let zkušeností s tvorbou videí. Desítky úspěšných projektů mé limity posouvají dál a dál. I díky tomu vidím věci v souvislostech. Své zkušenosti tak uplatňuji v individuálních konzultacích nebo školeních. Včasnou konzultací můžete ušetřit svůj čas i energii a nasměrovat se jinak a lépe. A úplně nejvíc ovšem miluju své děti s nimiž jsme v roce 2016 začali připravovat projekt Nepečené dorty.

Další články

Proč mít vlastní web? Potřebuju ho vůbec?

Internet. Elektronický svět. Prostor pro zábavu i prezentaci. Doba neuvěřitelně zrychlila a nikdo nemá čas. Na to, abyste zaujali a zákazníkův čas získali, máte tak 2-3 vteřiny. Nepřeberná kvanta on-line služeb, sociálních sítí, super rychlý vývoj nových aplikací a...

S čím vám mohu pomoct?

Access Premium Content

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque

Join Our Newsletter

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque

Jsem i na sociálních sítích

Přidejte si mě do sledování či mezi přátele na vaší oblíbené sociální síti